Přijímáme rezervace na štěňátkaWe accept reservations for puppies

Přijímáme rezervace na štěňátka z našeho plánovaného spojení:

Fabio (Zorro Degli Elmi x Majosháza Réme Alicia)  x Charm (Domenico De La Guittonnie x Beauty Miss Mallorca)

Oba naši miláčci byli vybírání s ohledem na výborné zdraví a typický exteriér svých předků. Fabio i Charm nesou krev jedné z nejstarších krevních linií Dyrium (jedinci této linie se vyznačují neuvěřitelné silnou kostrou, nejúžasnějším typem hlavy, jejich povaha býva značně sebevědomá a ostražitá, jsou velmi fixování na svého majitele a tomuto jsou velmi oddáni.. Typické zbarvení pro linii Dyrium je žíhání v různých odstínech a modrá.). Řada jejich předků je nejen italskými šampióny, ale zejména psy v chovu prověření, s výborným zdravím a dobrými výsledky DKK.

Spojení těchto dvou je liniovou plemenitbou na impozantní psy Fauno Degli Elmi a Yurak. Samozřejmě jsme vzali v úvahu exteriér Fabia a Charm, jež se navzájem k sobě velmi hodí.

Štěňátka budou vychovávána v domácím prostředí, stejně jako chováme naše psy. K novým majitelům odejdou plně socializována, očkovaná i odčervená, s výbavou do začátku a celoživotním chovatelským servisem. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je cuoreprode. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.