Vrh „D“ – aktualizace

Všechna naše miminka jsou již zadána :-) a v příštím týdnu se rozjedou do nových domovů. Velmi si ceníme zájmu o štěňata z našeho chovu a jsme rádi, že i v tomto vrhu se našli skvělí majitelé, kteří oceňují naši lásku a péči, kterou u nás štěňátka mají. I tentokrát jsme jim věnovali maximální pozornost a jsme přesvědčeni, že noví páničkové opět dostanou skvěle socializovaná a vymazlená štěňata, stejně jako tomu bylo v předchozím vrhu.

V tomto roce již další vrh neplánuje. Pokud půjde vše dle našich přání a představ, na jaře 2017 se stane znovu matkou naše Tigris. Vzhledem k velkému zájmu o štěňata z našeho chovu, doporučujeme vážným zájemcům včastnou rezervaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je cuoreprode. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>